ÜRÜNLERİMİZ

KAYMADUR
15m2 - Kaymaz Zemin Solüsyonu

999.00 TL

Özellikle banyo, havuz kenarı, mutfak, balkon, merdiven gibi düşme tehlikesi yüksek olan ıslak zeminlerde kullanılan KaymaDur, AVM´ler, okullar, restoranlar, turistik tesisler, SPA ve hamamlar, havaalanları, spor merkezleri, kaplıcalar, hastaneler, fabrikalar, askeriye gibi kalabalık, dolayısıyla düşme kazası oranı yüksek olan daha birçok kamu kurum ve kuruluşun tercih ettiği bir üründür. Üstelik KaymaDur uygulanan bu riskli yerlerde kazalardan dolayı oluşacak tazminat riski de ortadan kalkar!


KaymaDur Ne İçin Kullanılır?

Islak ve yağlı yüzeylerde kaymayı önleyen, Amerikan formülü geliştirilmiş, ömür boyu etkili kaymaz zemin solüsyonudur. 

Nerelerde Uygulanır?

Banyo, havuz kenarı, mutfak, balkon, merdiven gibi kayıp düşme tehlikesi yüksek olan ıslak zeminlerde, yağlı mutfak ve tüm genel alanlarında kullanılır.  

Hangi Yüzeylerde kullanılır?

Seramik, fayans, granit, mermer, traverten vb. doğal ya da yapay tüm taş zeminlerde.

 

1-Yağlı Alanlar İçin

2- Islak Alanlar İçin

3- Nasıl Uygulanır

 

1- Yağlı Alanlar İçin:

Mutfak, Bulaşıkhane, Yemekhane, Cafe, Restoran vb.

1 Kutu: 10m2 yağlı alan içindir!

Fırçanın girebileceği bir kova ya da leğenin içine kutudaki ilacın tamamını boşaltın; üzerine 500ml(yarım litre/2 su bardağı) su ilave edin, iyice karıştırın 

Uygulama alanı daha büyükse bu ölçüleri rehber olarak alın ve oranları verilen ölçüler doğrultusunda arttırın. 

Örnek: 20m2 yağlı alan(mutfak, bulaşıkhane, yemekhane, cafe, restoran) için iki kutu ürüne 1000ml(1 Litre) su, 50m2  yağlı alan için 5 kutu ürün sipariş verip, 2500ml (2,5 Litre) su ilave ederek kova ya da leğen içinde solüsyonu seyreltip iyice karıştırın. Artan ürünü yeniden şişeleyerek en az iki sene sonra kullanabilirsiniz. Ayırdığınız ürünü özel şişelerinde saklayıp, çocuklardan uzak tutunuz!

 

2-Islak Alanlar İçin:

Banyo, Tuvalet, Havuz, Bina Girişleri, Dış Mekanlar vb.

1 Kutu: 15m2 ıslak alan içindir!

Fırçanın girebileceği bir kova ya da leğenin içine kutudaki ilacın tamamını boşaltın; üzerine 1000ml(1 Litre/4 su bardağı) su ilave edin, iyice karıştırın 

Uygulama alanı daha büyükse bu ölçüleri rehber olarak alın ve oranları verilen ölçüler doğrultusunda arttırın. 

Örnek: 20m2 ıslak alan(Banyo, tuvalet, havuz, bina girişleri, dış mekanlar) için iki kutu ürüne 2000ml(2 Litre) su, 50m2 ıslak alan için 5 kutu ürün sipariş verip, 5000ml (5 Litre) su ilave ederek kova ya da leğen içinde solüsyonu seyreltip iyice karıştırın. Artan ürünü yeniden şişeleyerek en az iki sene sonra kullanabilirsiniz. Ayırdığınız ürünü özel şişelerinde saklayıp, çocuklardan uzak tutunuz!

 

3-UYGULAMA ŞEKLİ:

Yüzeyi yağdan, kirden ve görüp/hissedemediğiniz kalıntılardan arındırmak için fırça ve deterjan yardımıyla iyice yıkayın. Deterjanla fırçalayarak yıkadığınız zemini iyice durulayın, çekpas ile suyu alın. Duvarlardan, pencerelerden su damlamayacak şekilde önce etrafı sonra zemini iyice kurulayın. Kaliteli bir uygulama için zeminin temiz ve kuru olması çok önemlidir!

Kuru zemine, yumuşak bir araba fırçası vb. fırça ile ya da spreyle hazırladığınız solüsyonu badana yapar gibi tatbik ediniz. Tüm yüzey kuru bir nokta kalmayacak şekilde solüsyonla kaplanmalıdır. 

Süre: 45-60 dakika kurumasına engel olarak bekleyin. 5-10 dakikada bir yüzeyin kurumasına engel olmak için fırça ile ayak iziniz kalmayacak şekilde yine badana yapar gibi fırçalayın. Bu ilave fırçalamalarda solüsyonu kullanmanıza gerek yok! Kurumaya yüz tutarsa tekrar fırçayı kovaya batırarak kurumaya yüz tutan yerlere ilave yapabilirsiniz. 

Uygulamayı Bitirme: 45-60 dakika boyunca kurumasına engel olduğunuz solüsyonu çekpas yardımıyla toplayıp tepkimeyi durdurun. Suyla iyice durulayın ve hemen kullanın!

Not: Solüsyona değmiş hiçbir cismi(fırça, çizme, ayakkabı) uygulama yapılmayan yüzeylere dayamayın, bırakmayın, değdirmeyin. Bu durumda o alanı hemen kurulayın. Poşet, leğen, havlu gibi malzemeler bu cisimleri dayamanız, ayağınızı silmeniz açısından yardımcı olacaktır.

Uyarı: Küçük bir alanda deneme yapmadan uygulama yapmayın! Yukarıdaki uygulama prosedürünü fayansın birinde ve kenarda önceden deneyerek demo yapın!

Uygulamanın etkili olduğuna, seramikle uyum sağladığına emin olduktan sonra ana uygulamaya geçiniz. Sert etki görürseniz uygulama süresi kısaltın, etkisini az hissederseniz süreyi uzatın! Uygulamadan önce yapacağınız demo sizi daha çok memnun edecektir!

Destek İçin: 0.212.909 5 532 Dahili: 1