KURUMSAL

Hakkımızda

2007 yılında Amerikan PosiGrip ürünüyle kaymaz zemin sektörüne giriş yapan, sektöründe öncü, referanslarıyla güven veren firmamız, 2019 yılında Amerikan formülünü günümüz teknolojisi ile daha da geliştirerek yüzde yüz yerli ve milli tescilli ürün KAYMADUR’u üretmiştir.

Kaymaz Zemin Sektörü’nün En Köklü ve Lider Firması Güvencesiyle

2020 yılında kurulan STOPER Kaymaz Zemin Sistemleri Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. olarak hizmet vermeye devam eden firmamız, yapılan AR-GE çalışmalarıyla ürünü geliştirmenin yanında nihai tüketicinin kullanabileceği kaydırmazlık solüsyonu KAYMADUR’u internet üzerinden satışa çıkarmıştır.

Evlerde ve İş Yerlerinde Kaymaz Zemin’i “Kendin Yap” Dönemi!

STOPER A.Ş., “KAYMADUR Kendin Yap” ile ev ve iş yerlerinde tüketicinin uygulamayı kendi yapmasına imkan sağlamıştır. Bu şekilde uygulaması maliyetli olduğu için ilkel ve hijyenik olmayan yöntemlerle önlem alan tüketiciye, küçük alanlarda da kaymaz zemin ürününü kullanma özgürlüğü sağlanmıştır. 

Çözüm Yaratan Rakipsiz Ürünler

STOPER A.Ş. olarak sade kaymaz zemin ürünleriyle değil, koku durdurucu, koku önleyici, tıkanıklık açıcı, mikroplara karşı dezenfektan, antibakteriyel v.b. özel ve güçlü ürünlerin üreticisi ve geliştiricisi misyonunu yüklenmiştir.