UYGULAMA

Kaymadur Kendin Yap Uygulama Videosu

KaymaDur kaymaz zemin solüsyonu, ıslak yüzeylerde kaymayı ve dolayısıyla kayıp düşmelerden meydana gelen ciddi yaralanma ve ölüme varan kazaları engelleyen, Amerikan formülü geliştirilmiş, %100 yerli ve milli üretim bir kaymaz zemin ürünüdür.

Zamanında Alınmamış Önlem, Olacak Kazanın Habercisidir!

Özellikle banyo, havuz kenarı, mutfak, balkon, merdiven gibi düşme tehlikesi yüksek olan ıslak zeminlerde kullanılan KaymaDur, AVM´ler, okullar, restoranlar, turistik tesisler, SPA ve hamamlar, havaalanları, spor merkezleri, kaplıcalar, hastaneler, fabrikalar, askeriye gibi kalabalık, dolayısıyla düşme kazası oranı yüksek olan daha birçok kamu kurum ve kuruluşun tercih ettiği bir üründür. Üstelik KaymaDur uygulanan bu riskli yerlerde tazminat riski de ortadan kalkar!

Uygulama yapılan yüzeye, Amerikan SCOF metre tarafından yapılan ölçüm sonrası tazminat riskine karşı sertifikalandırılmaktadır.

ETKİLERİ:

Seramik, fayans, granit, mermer v.s. gibi bütün taş bazlı zeminlerde uygulanan KaymaDur, uygulandığı zeminin renginde, parlaklığında ve şeklinde hiçbir değişiklik göstermez. Zeminin ıslandığı zaman etkisi fark edilen KaymaDur kesinlike bir kaplama malzemesi değildir. Her taşın yüzeyinde bulunan gözenekleri, elle hissedilmeyecek, gözle görülmeyecek, sadece mikroskopla görülebilecek ve doğal vakum etkisi yaratacak şekilde çoğaltan bir uygulamadır.

UYGULAMA:

Derinlemesine temizlik yaptıktan sonra kaygan yüzeye 30-60 dakika uyguladığımız solüsyonun temizlenmesinin ardından, zemini hemen kullanıma açabilirsiniz.

KaymaDur, sevdiklerinizin, müşterilerinizin, personelinizin sağlığını korur; iş kazalarına engel olmakla kalmayıp işyeri performansını arttırır...

Tüm taş yüzeylerde (seramik fayans, mermer, granit, beton, doğal taşlar v.b. bütün mineral bazlı zeminlerde) etki eden ürünümüzü dünya pazarında özel kılan ve diğer ürünlerden ayıran üç önemli özelliği bulunmaktadır.

Diğer Ürünlerden Farkımız:

1.   Zeminin mevcut parlaklığını-matlığını, rengini değiştirmeden, elle ve gözle değişimi hissetmeden kaymazlık sağlamaktadır.

2.   Kaplama bir ürün olmadığı için soyulması, kir tutması mümkün değildir. Uygulama sonrası yüzey daha önce nasıl su tutuyorsa, nasıl kirleniyorsa aynı şekilde fiziksel özelliğine devam eder. Başka ürünler gibi soyulup, kir tutmaz, leke yapmaz.

3.   Uygulama yapılan yerler kullanım alanlarına göre AB normlarına uygun ve hatta daha yüksek standartlara (yürüme alanlarında 0,60 cof, ıslak alanlarda 0,70cof, havuz kenarlarında 0,85cof, yağlı zeminlerde 0,95cof) getirilerek sertifikalandırılmakta, dolayısıyla zeminler İş Güvenliği kanunu ve Erişilebilirlik kanununa uygun hale getirilmektedir.