KURUMSAL

Misyonumuz

Öncelikli misyonumuz insan sağlığını korumak, verimi arttırmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Kaymaz Zemin kazaları istatistiklerde ilk sırada!

Hiç beklenmedik bir anda aklınızın ucundan bile geçmediği bir yerde banyoda, mutfakta vb. ıslak ve yağlı yüzeylerde kayma tehlikesi olan alanlarda ölümle yada sakat kalmayla biten bir çok kaz duymuşsunuzdur. Olası riskleri, gereksiz kazaları önleyerek insanların sağlıklarını korumak, normal bireyler gibi yaşamalarını sağlamak ilk amacımızdır.

Ülkemizde bireysel kazalara karşı önlem almada karşılaştığımız yetersizlikler, bireyleri yayınlarımızla daha çok bilgilendirerek eğitmek, onların kendi ve aile sağlıklarını korumasında bilinçlendirmek için 10 yıldan daha fazla uğraşıyoruz ve eminiz ki bir nebze olsun buna katkıda bulunduk.

İş yerlerinde verimliliği arttırmak

Özellikle mutfakta çalışanların, yemekhane, servis alanı ve fabrikalarda çalışanların büyük bir kısmının yaşadığı en önemli kaza istatistiklerle de görülmektedir ki kayıp düşme ile olanlardır. Kaymadur kaymaz zemin solüsyonumuzla ıslak ve yağlı alanlarda sağladığımızı kaydırmazlık uygulaması ile hem işçinin yaralanmasını önlüyoruz hem de tedavi zamanında oluşacak iş gücü kaybını.

Ayrıca, Kaymadur ile sağladığımız kaymaz zemin üzerinde personel daha güvenli yere basarak yüzde 20 performansla daha verimli çalışacaktır. Özellikle Amerika´da ve Avrupa´da iş güvenliği konusunda yeterince bilinçli olunduğundan, bu ürünler iş gücü kaybını önlemek ve performansı arttırmak amacıyla satılmaktadır!

Ülke ekonomisine katkıda bulunmak!

Kaymaz zemin konusunda gerekli önlemleri almayan işletmeler, oluşan kazalar sonucunda hem yüksek tazminatlar ödemek zorunda kalıyor, hem iş gücü kaybına uğruyor. Aynı zamanda devletin sağlık masraflarına yaptığı ödemeler ülke ekonomisine gereksi darbe vuruyor. Bu uygulama ile önce insan sağlığını sonra milli ekonomiyi koruyarak misyonumuzun ne kadar önemli olduğunu sizlerle paylaşmaktan gurur duymaktayız.